Kompletní tiskový servis s úsměvem

Digitální
a ofsetový tisk

Dispoziční
sklad

Doprava a instalace

K dispozici
24/7

Předtisková příprava

Tisková pohotovost:
+420 733 656 543

Dolů

O nás

RODINNÁ TISKÁRNA

Jsme rodinná tiskárna s 20 letou praxí v oblasti polygrafie. Za skoro čtvrt století naší existence jsme se sice pořádně rozrostli, ale pohodovou atmosféru rodinné firmy jsme dokázali zachovat. Našim zákazníkům nabízíme nejenom kvalitní digitální a ofsetový tisk, ale i prezentační bannery na konference, výstavy a veletrhy, firemní materiály nebo potisk textilu. Jsme hrdí na to, že naše tiskárna funguje především přes reference. To totiž znamená, že jsou s námi naši zákazníci spokojení a nebojí se nás doporučit dál.

Ať jste nadnárodní společnost nebo potřebujete vytisknout 50 vizitek, jsme hrdí na to, že jste si vybrali právě nás, a budeme Vám věnovat maximální pozornost.

CO NÁS BAVÍ?!

Tisk nás baví není velkotiskárna, která potiskne denně kilometry materiálů, i když zvládneme i to. Máme ale rádi jedinečné zakázky, které můžeme zrealizovat od A do Z. Tedy zajistit pro Vás kompletní servis - od přípravy dat nebo grafického návrhu vytvořeného v našem DTP studiu, přes instalaci či dopravu nebo skladování.

Tiskneme na kvalitní materiály, používáme originální tonery a potrpíme si na kvalitu. Svoje klienty vždy perfektně známe a jsme schopni jim poskytnout přesně to, co potřebují. A co umíme nejlépe. Navíc, technologie, kterými nedisponujeme, jsme schopni zajistit u prověřených subdodavatelů.

Těšíme se i na Váš projekt, protože…

 

Přehled služeb

Předtisková příprava

Naše DPT studio Vám ušije kompletní návrh přímo na míru nebo připraví Vaše data do tisku.

více

Tisk a finishing

Nabízíme digitální i ofsetový tisk bez limitu pro minimální velikost zakázky. Včetně dokončovacích prací.

více

Doprava a instalace

Banner nebo polep výlohy? Váš produkt dopravíme na místo a zajistíme jeho instalaci. Klidně i v zahraničí.

více

Dispoziční sklad

Zdarma uskladníme Vaše tiskoviny a rozešleme je podle plánu, který si sami navrhnete.

více

Doplňkový servis

Od prověřených subdodavatelů pro Vás zajistíme i technologie, kterými sami nedisponujeme.

více

Co umíme nejlépe

Své zákazníky známe

Nehrajeme na kvantitu, ale na kvalitu. Všechny naše klienty dobře známe a víme tak nejlépe, co potřebují - jak mají být tisky barevné i jaký máme použít materiál, aby fungoval pro účel, který má splnit. Jsme flexibilní a pokud je třeba, dokážeme pracovat 24 hodin 7 dní v týdnu.

Jsme tu pro normální lidi

Chápeme, že každý je odborníkem na nějakou oblast a ta naše, polygrafická, je hodně specifická. Abyste se mohli v klidu soustředit na to, co umíte nejlépe Vy, starosti o tisk nechte na nás. Zkontrolujeme a upravíme Vaše návrhy tak, aby byl produkt, který obdržíte, perfektní.

Sneseme vám modré z (tiskařského) nebe... a víc

Zajistíme pro Vás kompletní servis od tisku po instalaci. Pomůžeme vám polepit výlohu vašeho obchůdku nebo tramvaj, nainstalovat světelnou reklamu nebo banner na fasádu. Klidně i v zahraničí. Zajistíme pro Vás i to, co si myslíte, že neumíme. Nestandardní projekty jsou pro nás výzva. Nebojte se zeptat!

Málo místa?

Pokud potřebujete pravidelně rozesílat velký objem tiskovin a nemáte je kde skladovat, nechte si je u nás zdarma. My je budeme distribuovat postupně tak, jak si budete přát.

Poznáte nás na první pohled

Tisk nás baví a z každého realizovaného projektu máme obrovskou radost. Abyste ji měli taky, distribuujeme naše produkty zabalené do originálních obalů. Každý, kdo dostane zásilku od nás, tak hned ví, co ho v balíčku čeká. Zvířátka na merkantiliích a obalových materiálech.

Malí stejně jako velcí

Dobře víme, že ne každý potřebuje tisknout kilometry materiálů. Proto u nás nejsme limitováni velikostí zakázky a za velmi příznivé ceny dokážeme tisknout i malé objemy. Bez minimálních cen.

Aktuální nabídka

ROLL UP

„Mini billboardová prezentace“ určená do hypermarketů, butiků, pasáží, výloh či na promo akce. Grafiku z vašich dat natiskneme na PVC plachtu (420 g/m2) digitálním tiskem v nejvyšší kvalitě. Plachta je navinuta uvnitř spodní hliníkové kazety. Při prezentaci se plachta jednoduše vyroluje a vypne skládací hliníkovou tyčkou.

Jedná se o nejpoužívanější bannerový systém. Je velmi praktický, trvanlivý a snadno rozložitelný.

UVEDENÁ CENA JE VČETNĚ PLNOBAREVNÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU.

- nabízíme ve formátech: 80x200cm, 85x200cm, 100x200cm
- barva : sříbrná
- materiál: baner 420g/m2, 4/0
- rozlišení: 1400 dpi

CENÍK:

80x200 cm    
1 - 5 ks         1690 Kč/ks
6 - 10 ks       1550 Kč/ks  
11 - 20 ks     1400 Kč/ks    

- cena je uvedena vč. tisku, bez DPH a dopravy

85x200 cm
1 - 5 ks     1790 Kč/ks
6 - 10 ks   1650 Kč/ks
11 - 20 ks 1500 Kč/ks

- cena je uvedena vč. tisku, bez DPH a dopravy

100x200 cm
1 - 5 ks     1890 Kč/ks
6 - 10 ks   1750 Kč/ks
11 - 20 ks  1600 Kč/ks

- cena je uvedena vč. tisku, bez DPH a dopravy

Kontakt